Dezeen Debate درخت کریسمس جنبشی “تصفیه شده” Nendo را به نمایش می گذارد


درخت کریسمس توسط Nendo برای توکیو Midtown

را آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Debate دارای یک درخت کریسمس جنبشی توسط استودیوی طراحی ژاپنی Nendo. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی طراحی Nendo درخت کریسمس طلایی رنگ را در روپونگی توکیو طراحی کرده است. این درخت که در مرکز ،ید Midtown قرار دارد، 7.5 متر ارتفاع دارد و دارای برش های جنبشی است که یک الگوی ریتمیک ایجاد می کند که نصب م،وطی شکل را بالا و پایین می کند.

درخت کریسمس طلایی در مرکز ،ید توکیو
Nendo درخت کریسمس چند وجهی را با بریدگی های ستاره ای شکل سوسوزن طراحی می کند

نندو در مورد زیورآلات تزئینی می گوید: «درخشش تم در هوا به ایجاد فضای نشاط آور و درخشان، جوهره اصلی کریسمس، با تولید «درخشش» توسط «هوا» ترجمه می شود.

خوانندگان بر سر طرح اختلاف نظر داشتند، یکی طراحی “زیبا و ظریف” استودیو را تحسین می کرد در حالی که دیگری فکر می کرد فاقد “سنت” است.

نمای بیرونی فاز 2 املاک پارک هیل در شفیلد
میخائیل ری، فاز 2 بازسازی پارک هیل را تکمیل کرده است

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به توسعه مجدد املاک پارک هیل در شفیلد توسط میخائیل ری،، طرح اصلی نورمن فاستر برای بازسازی خارکف و گسترش پشت بام شان گریفیث به خانه آبی FAT اشاره کرد.

بحث Dezeen

Dezeen Debate یک خبرنامه مدیریت شده است که هر پنجشنبه حاوی نکات برجسته Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Agenda که هر سه‌شنبه ارسال می‌شود و شامل گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار مهم هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/22/dezeen-debate-features-nendos-refined-kinetic-christmas-tree/