میخانه بازسازی شده آدلی مملو از هنر است


آثار هنری اندی وارهول، لوسیان فروید و غیره را می‌توان در سرتاسر میخانه The Audley و رستوران آن در Mayfair لندن، طراحی شده توسط استودیوی معماری Laplace مشاهده کرد.

این مکان دارای یک ساختمان پنج طبقه فهرست شده است که قدمت آن به سال 1888 باز می گردد، که قبلاً به ،وان یک میخانه با اتاق هایی برای کارکنان در طبقه بالا کار می کرد.

فضای داخلی میخانه The Audley در میفر، لندن، طراحی شده توسط لاپ،
لاپ، میخانه Audley (بالا) و رستوران آن (تصویر بالا) را در لندن طراحی کرد

در حال حاضر، خانه عمومی طبقه همکف بازسازی شده است در حالی که سطوح بالایی به خانه تبدیل شده است رستوران Mount St، کامل با چهار اتاق غذاخوری خصوصی.

بازسازی توسط آرتفارم – شرکت پذیرایی از بنیانگذاران Hauser & Wirth Iwan و Manuela Wirth – با هدف ارتقای فضای داخلی میخانه با حفظ ویژگی های اصلی آن.

فضای داخلی میخانه The Audley در میفر، لندن، طراحی شده توسط لاپ،
هنرمند بریت،ایی Phyllida Barlow یک کلاژ رنگارنگ بر روی سقف میخانه ایجاد کرده است

مدیر عامل آرتفارم، یوان ونترز، گفت: «کلمه آدلی ،یسی آنگلو،سون به م،ای «دوست قدیمی» است و میخانه از زم، که در میفیر در زمان ادوارد افتتاح شد، دوست قدیمی بوده است. ما می‌خواستیم همینطور بماند.»

این منطقه از نظر فرهنگ و تاریخ بسیار غنی است، و برای ادامه این داستان ها کجا بهتر از میخانه محلی است؟

فضای داخلی رستوران Mount Street در میفر، لندن، توسط لاپ،
رستوران Mount St در بالای میخانه در طبقه اول ساختمان قرار دارد

استودیو فرانسوی لاپ، او به ،وان رهبری طراحی مجدد میخانه انتخاب شد، که قبلاً در تعدادی از گا،ی های هنری بین المللی Hauser & Wirth از جمله پاسگاه های آن در سامرست و در جزیره اسپ،ایی Menorca کار کرده بود.

در میخانه طبقه همکف، استودیو کارهای چوبی را تازه کرد و تیمی از متخصصان را وارد کرد که در طول هشت هفته، تقریباً تمام سطوح داخلی را با دست صیقل دادند.

همچنین کارهای مرمتی روی ساعت و شومینه قرن 19 آدلی انجام شد و یک ضیافت جدید چرمی قهوه‌ای بلوطی نصب شد.

فضای داخلی رستوران Mount Street در میفر، لندن، توسط لاپ، در ساختمان آدلی
آثار هنری تمام دیوارهای رستوران را می پوشانند

سقف در حال حاضر در یک کلاژ به تازگی توسط هنرمند بریت،ایی پوشیده شده است فیلیدا بارلو. این شامل ورق های کاغذی با رنگ های روشن است که به شکل یک الگوی انتزاعی ،بانده شده اند، در نقاطی شکل های قوسی را تشکیل می دهند که انحنای پنجره های میخانه را تقلید می کند.

آثار هنری بیشتر از افرادی مانند برنده جایزه ترنر مارتین کرید و هنرمند کانادایی رادنی گراهام بر روی دیوارها نصب شدند.

فضای داخلی رستوران Mount Street در میفر، لندن، توسط لاپ،
نمک‌دان‌ها و فلفل‌دان‌ها نشانه‌هایی از مجسمه درخت پل مک کارتی هنرمند دارند.

Audley تنقلات سنتی میخانه می فروشد در حالی که در رستوران Mount St طبقه بالا، منوی کاملی از غذاهای ک،یک لندن ارائه می شود.

این فضای طبقه اول مملو از آثار هنری از جمله پرتره از خود است لوسیان فروید، چاپ ،چنگ توسط اندی وارهول و یک منظره انتزاعی توسط نقاش فرانک اورباخ که تپه پامچال لندن را به تصویر می کشد.

کف توسط یک موزاییک جسورانه ساخته شده توسط هنرمند آمریکایی گرفته شده است رشید جانسون و از انواع مختلف سنگ مرمر ساخته شده است. یکی دیگر از هنرمندان آمریکایی، متیو دی ،ون، مسئول صندلی های ناهار خوری زرشکی رنگ با فریم های چروکیده است.

هنر همچنین الهام بخش جزئیات دقیق رستوران بود. نمک‌دان‌ها و فلفل‌دان‌ها پس از مدل‌سازی هستند مجسمه بازیگوش درخت پل مک کارتی در حالی که لامپ هایی که در مرکز هر یک از میزهای روکش چرمی قرار دارند بر اساس هنرمند سوئیسی ساخته شده اند جعبه پودر اثر سوفی تاوبر آرپ.

لاپ، توضیح داد: «ما فضاهای منسجمی ایجاد کرده‌ایم که در آن هنر و طراحی به‌طور طبیعی جریان دارند و از دام‌های گزاره‌های هنری یا زیبایی‌شناختی منسوخ اجتناب می‌کنند».

اتاق سوئیسی در رستوران Mount Street در لندن، طراحی شده توسط لاپ، در ساختمان The Audley
اتاق سوئیس یکی از چهار اتاق غذاخوری خصوصی موجود در سایت است

این پروژه همچنین شاهد ایجاد چهار فضای ناهار خوری خصوصی در محل استودیو بود که برای اجاره در دسترس هستند.

در سطح دوم ساختمان، اتاق سوئیس قرار دارد که برای بزرگداشت ملیت ایوان و مانوئلا ویرث، که بنیانگذار بودند، طراحی شده است. هاوزر و ویرث همراه با اورسولا هاوزر در زوریخ در سال 1992.

در اینجا، کف بلوط پارکت به رنگ قهوه‌ای، قرمز و آبی مایل به قرمز برای تقلید از آبرنگی از Taeuber-Arp رنگ‌آمیزی شد.

اتاق ایتالیایی در رستوران Mount Street در لندن، طراحی شده توسط لاپ،
Pal،os الهام بخش ظاهر غنی اتاق ایتالیایی بود

در همان نزدیکی، اتاق و بار ایتالیایی قرار دارد که از زیبایی‌شناسی کاخ‌های بزرگ استفاده می‌کند. دیوارهای آن به رنگ زرد ،دلی پر رنگ است، در حالی که سنگ مرمر سبز عمیق Verde Alpi ایتالیا برای ساخت میله و کفپوش استفاده شده است.

طبقه سوم ساختمان اتاق اسکاتلندی را با یک میز بلوط نه متری در مرکز آن در بر می گیرد که با صندلی های حکاکی شده با دست احاطه شده است که هر کدام با یک تارتان سفارشی طراحی شده توسط بافنده منبت کاری شده است. آرامینتا کمبل.

درست در بالا یک لوستر شاخ دراماتیک آویزان شده است.

اتاق اسکاتلندی در رستوران Mount Street در لندن، طراحی شده توسط لاپ، در ساختمان The Audley
یک لوستر شاخی نقطه کانونی اتاق اسکاتلندی است. ع، توسط سیم کانتی کلارک

در نهایت در سطح چهارم، اتاق بازی قرار دارد که لاپ، آن را به گونه‌ای طراحی کرد که حس یک «محصور مخفی» را داشته باشد.

این شامل لامپ‌های سقفی منگوله‌دار، مبل پرزدار قرمز خونی و فرشی است که توسط لاپ، با همکاری دستیار سابق هنرمند فرانسوی-آمریکایی لوئیز بورژوا ساخته شده است.

در این سطح، میهمانان می‌توانند داخل برجک ساختمان را نیز ببینند که نقاشی‌های اروتیک از هنرمند بریت،ایی را به نمایش می‌گذارد. آنج اسمیت.

اتاق بازی در رستوران Mount Street در لندن، طراحی شده توسط لاپ،
مبلمان شیک اتاق بازی را پر کرده است. ع، از سیم کانتی کلارک

محله مرفه نشین مایفر لندن، کانونی برای بارها و رستوران‌ها است.

در میان آن‌ها می‌توان به Bacch،ia که اخیراً افتتاح شده است، مجسمه‌های غول‌پیکر الهام‌گرفته از اسطوره‌شناسی توسط دیمین هرست، و بار The Red Room در هتل Connaught، که به گونه‌ای طراحی شده است که مانند خانه یک کل،یونر هنری باشد، دیده می‌شود.

عکاسی توسط سیمون براون مگر اینکه خلاف آن ذکر شود.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/22/audley-pub-mount-st-restaurant-mayfair-laplace/