سوله های صنعتی به خانه های جنگلی در لندن توسط دالاس پیرس کوینترو اطلاع رسانی می کنند


استودیوی معماری Dallas Pierce Quintero مجموعه‌ای از خانه‌ها را در لندن با سقف‌های دندانه‌دار و روکش ف،ی موج‌دار تکمیل کرده است که نشان‌دهنده استفاده قبلی این سایت به ،وان حیاط سازندگان است.

این پروژه که خانه های جنگلی نام دارد، در کنار پارک وانستد فلتس در نیوهام واقع شده است و به ،وان نمونه اولیه برای تجسم مجدد مکان های قهوه ای دوست داشتنی و محل های پر شده در نظر گرفته شده است.

نمای هوایی از خانه ها در نیوهام، لندن
دا، پیرس کوینترو مجموعه ای از خانه ها را در لندن تکمیل کرده است

این خانه شامل یک خانه سه خوابه، یک جفت خانه دو خوابه و یک اقامتگاه یک خوابه در یک مغازه تغییر کاربری داده شده است که همگی مشرف به پارک مجاور هستند.

دا، پیرس کوینترو یک چیدمان وارونه برای خانه ها با اتاق خواب های طبقه همکف و فضاهای نشیمن طبقه اول که به نور طبیعی و مناظر دسترسی دارند، اتخاذ کرد.

نمای هوایی از خانه های جنگلی در لندن توسط دا، پیرس کوینترو
خانه های جنگلی دارای سقف های دندانه دار و روکش ف،ی راه راه هستند

جاناتان دا،، یکی از بنیان‌گذاران، گفت: «ساختمان‌های به هم پیوسته کمک کرده‌اند تا این فضای دوست‌داشتنی را – که در شهرهایی مانند لندن تعداد زیادی از آن‌ها وجود دارد – به گونه‌ای که فضا کارآمد باشد، بدون به خطر انداختن فضای رفاهی موجود یا نور روز برای املاک همسایه، دوباره تصور شود. دیزین.

اتاق‌خواب‌های Forest Houses درون ازاره‌های آجری برجسته قرار دارند که به تراس‌های ویکتوریایی اطراف اشاره دارند و با مجموعه‌ای از حیاط‌هایی که با آجرکاری‌های سوراخ‌دار محصور شده‌اند، در هم تنیده شده‌اند.

سقف های دندانه ای خانه های جنگلی در لندن
طراحی آنها به استفاده قبلی سایت به ،وان حیاط سازندگان اشاره دارد

در بالا، ،مت های نشیمن، ناهار خوری و آشپزخانه در یک سری از “غلاف” از چوب پیش ساخته متقاطع چند لایه (CLT) قرار گرفته اند، که از بیرون با ف، راه راه پوشانده شده است که از استفاده صنعتی سابق سایت اطلاع رس، شده است.

دا، گفت: “در توسعه طراحی خود، ما مشتاق بودیم اطمینان حاصل کنیم که غلاف های طبقه اول از سازه های صنعتی نه تنها در ظاهر، بلکه در کارایی ساخت آنها الهام می گیرند.”

او افزود: «با ارائه راه‌حلی سریع و در عین حال با کیفیت بالا، غلاف‌ها به صورت پانل‌هایی تولید شدند و سپس در محل در کمتر از پنج روز مونتاژ شدند، که نمونه اولیه عملی را برای توسعه میدان قهوه‌ای ارائه می‌کند که می‌تواند زندگی شهری متراکم و سازگار را ارائه دهد».

اتاق نشیمن با آستر CLT طراحی شده توسط Dallas Pierce Quintero
اتاق های نشیمن خانه هایی در غلاف های چوبی چند لایه هستند

نمای داخلی خانه های جنگلی منع، کننده کنتراست خارجی است، با بلوک های نمایان که در اتاق خواب های طبقه همکف استفاده می شود و CLT نمایان در غلاف های طبقه اول.

مناطق طبقه اول با آشپزخانه در عقب و فضای نشیمن در جلو سازماندهی شده اند که از ارتفاع اضافی سقف دندانه دار و یک پنجره اره ای بهره می برند.

ازاره با سقف چمنی پوشانده شده است که با مناظر اطراف ،یب می شود و در عین حال فضای بیرونی خصوصی را برای واحدها فراهم می کند.

در حالی که دهانه‌های کوچک‌تر در طبقه اول برای حفظ حریم خصوصی پوشانده شده‌اند، هر یک از خانه‌های جنگلی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که یک دیوار کاملاً لعاب در یک انتهای آن مشرف به پارک باشد.

اتاق خواب با دیوارهای بلوک نمایان
اتاق خواب ها در طبقه همکف قرار دارند

پروژه‌های دیگری در لندن که اخیراً مکان‌های پرکننده نادیده گرفته شده را اقتباس کرده‌اند شامل خانه‌ای توسط Studioshaw است که از یک سقف دندانه‌دار برای کشیدن نور به محل گاراژ سابق استفاده می‌کرد.

پارتی یک پروژه مسکن جمع و جور در یک تراس از ساختمان های ویکتوریایی با پالتی از مواد مستحکم و مقرون به صرفه ایجاد کرد.

عکاسی توسط فرانسوی + Tye.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/24/dallas-pierce-quintero-forest-،uses-london-infill/