دانشگاه نیو ساوت ولز ده پروژه طراحی ارائه می دهد


نمایش های مدرسه Dezeen: کلاه ایمنی که دوچرخه سواران را از خطرات جاده هشدار می دهد و دستگاهی که به زنبورداران اجازه می دهد تا از راه دور کندوهای خود را مشاهده کنند در آ،ین نمایش مدرسه Dezeen توسط دانشجویان دانشگاه نیو ساوت و،.

همچنین شامل تحقیق در مورد خاک رس چاپ شده سه بعدی برای سازه های ساختم، و طرحی است که یک نهر غیرقابل دسترس را در یک منطقه اجتماعی بازسازی می کند.


موسسه، نهاد: دانشگاه نیو ساوت و،
مدرسه: مدرسه محیط ساخته شده
دوره های آموزشی: معماری منظر، طراحی صنعتی و طراحی مح،اتی

بی،ه مدرسه:

ما در UNSW Built Environment، شهرهای آینده را شکل می دهیم – شهرهایی که انعطاف پذیر، پایدار، متصل، سالم، هوشمند، قابل زندگی و فراگیر باشند.

ما بر چالش‌های شهرها در هر مقیاسی تمرکز می‌کنیم، از محصولات طراحی شده صنعتی گرفته تا طراحی معماری ساختمان‌ها و مناظر، و همچنین سیاست‌ها و برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای.

“ما محیط های ساخته شده پایداری ایجاد می کنیم که به مق، با بحران آب و هوا کمک می کند، در حالی که اخلاق طراحی انسان محور ما به نیازهای فرد و همچنین جامعه و چشم انداز فرهنگی ما پاسخ می دهد.

“ما فارغ التحصیلان ماهر و جوینده را با وجدان توسعه می دهیم که می توانند به طور مثبت درگیر، تطبیق داده و شهرهای آینده ما را به نفع همه مردم شکل دهند و این سیاره را کاملاً در ذهن داشته باشیم.”


تابلو با تجسم ها و نمودارهایی که محیط حیات وحش را نشان می دهد

Turrella North، Bardwell Valley Par،ds، سیدنی توسط Xinyi (Joy) Wang

هدف از این پروژه اصلاح چشم انداز صنعتی و جبران انتشار کربن در طول زمان برای ،نان انس، و غیر انس، است.

تورلا یک اصطلاح محلی بومی برای “نی در حال رشد در آب” است. این طرح از یک سری حرکات مورفولوژیکی و عملکردی کلیدی گرفته شده است.

نی ها به ،وان سازمان دهنده اصلی ویژگی های فضایی، گردش و ،اصر طراحی پذیرفته شده اند. رشد یک ایده مولد است که در مقیاس های زم، سایت پروژه ظاهر می شود.

در نهایت، تمام گیاهان، از جمله نی، در این سایت رشد خواهند کرد.

دانشجو: Xinyi (شادی) وانگ
دوره: کارشناسی ارشد معماری منظر
معلمان: دکتر سارا پاجت کیارسگارد و مارک دوشل
پست الکترونیک: xinyi،98525[at]outlook.com


تجسم نمایش ساختار روی چمن

برای فکر ، مثل یک رودخانه، Onebygamba/Carrington Newcastle Australia نوشته جنیفر وو

“از طریق درهم تنیده ای از مقیاس ها، فکر ، مانند یک رودخانه، تعامل بین بندر کار، جوامع محلی و رویکرد بومیان استرالیا به کشور را بررسی می کند.

«اگر بندر کار بتواند با برنامه‌های اجتماعی-اکولوژیکی همزیستی و تکامل یابد و رفاه جوامع محلی و کشور را افزایش دهد، چه؟

“در سه مرحله – منبع، تلاقی و پیچ و خم – رویکرد طراحی اصول استفاده مجدد تطبیقی ​​را اتخاذ می کند تا کشور را به ،وان یک موجود زنده برجسته کند.

“این رویکردها منع، کننده فلسفه فکر ، مانند یک رودخانه است – جایی که آب می تواند هر مسیری را طی کند و با محیط در حال تغییر با آنچه که ما با آن روبرو می شویم سازگار شود.”

دانشجو: جنیفر وو
دوره: لیسانس معماری منظر
معلمان: پاتریک فرانکلین، بن آلن و دکتر مایک هریس
پست الکترونیک: jenniferwu0414[at]gmail.com


تجسم ها و نمودارهای

Routes of Regeneration، Onebygamba/Carrington Newcastle Australia توسط Latham Brook

“آیا اصلاح معادن زغال سنگ با کنف می تواند یک مدل اقتصادی و هویت جدید برای نیوکاسل ارائه دهد؟ پاسخ ممکن است در کمپوست، کنف و صدف باشد.

کمپوست و کنف می‌توانند سایت‌های معدن را اصلاح کنند، در حالی که صدف‌ها یک سیستم فیلتراسیون برای سمومی که از کارخانه‌های فولادسازی سابق وارد بندر می‌شوند، فراهم می‌کنند.

آهک مشتق شده از صدف و کنف را می توان به کنفکریت، محصولی کربن منفی تبدیل کرد. اگر مناطقی که در معرض خطر بالا آمدن سطح دریا هستند بتوانند با این مصالح ساختم، احیاکننده جابه جا شوند، چه؟

Routes of Regeneration یک استراتژی فازبندی برای ادغام صنایع احیا کننده برای انتقال اصلاحی به دور از است،اج زغال سنگ در دره هانتر ارائه می دهد.

دانشجو: لاتام بروک
دوره: لیسانس معماری منظر
معلمان: پاتریک فرانکلین، بن آلن و دکتر مایک هریس
پست الکترونیک: latham.m.brook[at]gmail.com


کلاژ تصاویری که دستگاه پزشکی را نشان می دهد

دستگاه کمکی بطنی کاملا قابل کاشت HeartHub توسط Dorcas Chu

HeartHub که برای بهبود نتایج بالینی و تجربیات کاربر بیماران مبتلا به نارسایی قلبی در مرحله پای، طراحی شده است، یک LVAD (دستگاه کمکی بطن چپ) کاملا قابل کاشت است که دارای یک سیستم شارژ بی‌سیم از راه دور است.

باتری‌های گرافن قابل شارژ با ظرفیت بالا، طراحی جمع و جور و سبک وزن را بدون به خطر انداختن عمر باتری ممکن می‌سازد.

«HeartHub از طریق بلوتوث با یک برنامه مبتنی بر ابر جفت می‌شود و دسترسی به اطلاعات مهم مانند آمار پمپ و سیگنال‌های اضطراری را تسهیل می‌کند.

“در صورت ،ابی پمپ، کنتر، ،زش، زنگ هشدار، نمایش چراغ های LED چشمک زن، و تماس با خدمات اورژانس را انجام می دهد. سپس اطلاعات پمپ بیمار برای تجزیه و تحلیل فوری به متخصصان منتقل می شود.”

دانشجو: دورکاس چو
دوره: لیسانس طراحی صنعتی (افتخارات)
معلمان: ماریانو رامیرز، گونزالو پورتاس و اویا دمیربیلک
پست الکترونیک: dorcaschukw[at]gmail.com


تجسم کلاه ایمنی با لهجه قرمز

کلاه دوچرخه سواری هوشمند Optix توسط کیت پری

کلاه ایمنی هوشمند Optix که برای دوچرخه‌سوار، طراحی شده است که دائماً با شرایط خطرناک رانندگی مبارزه می‌کنند، از خطرات اطراف دوچرخه‌سواران هشدار می‌دهد و به طور همزمان سایر کاربران جاده را از حضور آنها آگاه می‌کند.

Optix که به پلتفرم C-V2X (وسیله نقلیه سلولی به همه چیز) متصل است، خودروهای خود را از ،وج وسایل نقلیه از راهروها، خودروهای پارک شده در شرف باز ، درها و خودروهایی که از پشت نزدیک می شوند، آگاه می کند.

“لنز واقعیت افزوده (AR) نقشه ها، گزارش های آب و هوا و خطرات قریب الوقوع را نمایش می دهد. Optix قصد دارد کمکی به سفر دوچرخه سوار باشد، نه جایگزین “حس جاده” سنتی.

توری ناحیه فشرده آن نسبت به کلاه ایمنی معمولی سرعت جمجمه را کندتر می کند و به طور بالقوه سوارکاران را از ضربه های جدی به سر نجات می دهد.

دانشجو: کیت پری
دوره: لیسانس طراحی صنعتی (افتخار)
معلمان: گونزالو پورتاس و اویا دمیربیلک
پست الکترونیک: keith42perry[at]gmail.com


بافت نمای نزدیک

نمونه های اولیه شکل گیری ورق افزایشی رباتیک توسط میلیسنت مار،، جردن هانگ، اتان نش، لوک فادل و پل فاینز کلینتون

“به ،وان بخشی از ک، BENV2001 Emerging Di،al Technologies، دانش آموزان با اصول رباتیک به ،وان یک دوره مقدماتی برای تحقیقات ساخت معماری آینده آشنا شدند.

در این دوره، دانشجویان مسیرهای ابزار روباتیک را با استفاده از Gr،،pper و Universal Robots UR5 در سه مرحله بررسی ،د.

“اول ایجاد مسیرهای ابزار دوبعدی برای ترسیم ال،ای نمونه با ربات، در مرحله دوم ایجاد مسیرهای ابزار 2.5 بعدی برای شکل دهی تدریجی ورق و در نهایت مسیرهای ابزار سه بعدی برای برش فوم.

در حالی که هدف این دوره تولید یک نتیجه طراحی نبود، بلکه ،ب اطمینان در استفاده از ربات‌ها بود، دانش‌آموزان دانشی را در زمینه طراحی برای و با روبات‌ها به ،وان یک نتیجه یادگیری به دست آوردند و می‌توانند این مهارت‌ها را در دوره‌های طراحی و ساخت رباتیک آینده به کار ببرند. “

دانش آموزان: میلیسنت مار،، جردن هانگ، اتان نش، لوک فادل و پل فاینز کلینتون
دوره: لیسانس طراحی مح،اتی
معلمان: شارلوت فرث و کیت دان


تابلو با تجسم یک شی بافتی دایره ای

پنل آ،تیک رباتیک نرم توسط آنتونی فرانکو

پلان های باز و کارهای مبتنی بر فعالیت در دفاتر به دلیل فعالیت های مختلف مانند مکالمات اداری، جلسات آنلاین، استفاده از آشپزخانه و غیره، پروفایل های صوتی متفاوتی ایجاد می کند.

“با این حال بیشتر پانل های آ،تیک مورد استفاده در دفاتر فقط برای یک پروفیل صوتی ثابت طراحی شده اند. طرح ها از سیلی، ساخته شده اند و امکان کنترل هر یک از ال،ای آ،تیک را به صورت پنوماتیکی فراهم می کنند.

طرح به دست آمده را می توان به ،وان یک ،صر واحد در گروهی از صفحات آ،تیک رباتیک نرم مشاهده کرد که می توانند خود را از طریق بازوی رباتیک به سمت منبع صدا هدایت کنند و الگوی صوتی آن را بسته به فعالیت تغییر دهند.

دانشجو: آنتونی فرانکو
دوره: لیسانس طراحی مح،اتی
مدرس: د،ل یو
پست الکترونیک: الف صادقانه[at]student.unsw.edu.au


مشبک از خاک رس چاپ شده سه بعدی

Terracrete – چاپ سه بعدی خاک رس از طریق جزئیات معماری مح،اتی تولید شده توسط UNSW Computational Design Co،rt

پرینت سه بعدی فرصت های تولید جدیدی را برای معماری و طراحی ارائه کرده است.

با این حال، اگر ،ی بخواهد ،اصر ساختم، دیگر مانند پنجره‌ها یا درها را در یک دیوار پرینت سه‌بعدی ادغام کند، این جزئیات باید به‌،وان یک کد g (کد ماشین) طراحی شود تا هدف طراحی را به چاپگر سه‌بعدی منتقل کند.

“علاوه بر این، هنگام استفاده از خاک رس به ،وان مواد چاپ سه بعدی، باید انقباض مواد در فرآیند طراحی را نیز در نظر گرفت.

«اینها چالش‌هایی بود که دانش‌آموزان در هنگام طراحی و توسعه اسکریپت‌های Gr،،pper برای اتصال دیوار به پنجره چاپ سه‌بعدی بررسی کنند.

“دانشجویان انقباض مواد مختلف را بررسی ،د تا مسیر ابزار را مطابق با آن تنظیم کنند.”

پروژه گروهی: گروه طراحی مح،اتی UNSW
دوره: لیسانس طراحی مح،اتی
معلمان: کیت دان و شارلوت فرث


تجسم نمایش محیط جنگلی با رودخانه ای که از میان آن می گذرد

Bardwell Creek، Bardwell Valley Par،ds، سیدنی اثر Iris Wang

Bardwell Creek در 14 کیلومتری CBD سیدنی در مجاورت ترمینال فرودگاه کینگسفورد اسمیت سیدنی واقع شده است.

“این سایت بزرگترین فضای سبز عمومی در منطقه بی،لی است که با توپوگرافی مواج، مسیرهای دشوار مسیریابی و سطوح بالای تهاجم علف های هرز در سیستم نهر کامل شده است.

بنیاد تحقیقاتی این پروژه بر اساس موضوع فیتزسیمون (2013) ،اصر همبسته قابلیت راه رفتن در محیط ساخته شده است.

این پروژه از طریق طراحی مجدد سیستم‌های اکولوژیکی، هیدرولوژیکی، گردشی و تفریحی نهر بار، به دنبال آن است که این سایت را بسیار قابل پیاده‌روی و از نظر زیست‌محیطی پایدار کند، و همچنین فرصتی را برای جامعه محلی فراهم کند تا جمع شوند و فرهنگ و هویت خود را بیان کنند. “

دانشجو: آیریس وانگ
دوره: کارشناسی ارشد معماری منظر
معلمان: دکتر سارا پاجت کیارسگارد و مارک دوشل
پست الکترونیک: irisxyw0910[at]gmail.com


کلاژ سه تصویر که ساخت و ساز را نشان می دهد

م،تور وزن کندوی سوپراسند توسط آیدان ویتبی

“Supersend کارایی زنبورستان های تجاری را افزایش می دهد و به زنبورداران اجازه می دهد تا از راه دور وضعیت کندوهای خود را بدون نیاز به حضور در محل مشاهده کنند.

Supersend که از یک صفحه فرود متن، با کندوهای استاندارد و چهار پایه که سلول‌های اندازه‌گیری وزن را در خود جای می‌دهد، به طور منظم اطلاعات را از طریق شبکه اینترنت اشیا 4G به یک برنامه ارسال می‌کند.

این محصول به طور خاص برای فعالیت‌های زنبورداری استرالیایی طراحی شده است که از گونه‌های گیاهی منحصر به فرد بومی، شرایط محیطی سخت و فواصل زیاد بین مکان‌های پرورش زنبور عسل استفاده می‌کند.

این نوآوری تعویض قطعات را تسهیل می کند، هزینه های اولیه و مداوم را کاهش می دهد و امنیت داده ها، قابلیت اطمینان و ارگونومی را بهبود می بخشد.

دانشجو: آیدان ویتبی
دوره: لیسانس طراحی صنعتی (افتخارات)
معلمان: گونزالو پورتاس و اویا دمیربیلک
پست الکترونیک: aidan.whitby[at]outlook.com

محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه مشارکتی بین Dezeen و دانشگاه نیو ساوت و، است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.
منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/17/university-of-new-south-wales-design-projects-dezeen-sc،ols،ws/