جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها ساختمانچی-کناف آوگون

جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها ساختمانچی-کناف آوگون

انتخاب سقف کناف آشپزخانهگزینه ای بسیار مناسب می باشد و از میان انواع آن، سقف کناف و سقف مجازی نمونه ای از بهترین آن ها می باشد که می توانید از آن استفاده اینجا چک کنید کنید. مراکز زیادی در تهران و اصفهان به کناف کاری مشغول هستند که با مراجعه به آن ها می توانید نسبت به کناف کاری سقف منزل خود اقدام نمایید و نمونه مورد نظر را سفارش دهید. یکی از ایده هایی که می توان در طراحی آشپزخانه مورد استفاده قرار داد، طراحی آشپزخانه با استفاده از روش کناف کاری می باشد.

  • از این قطعه زمانی که فاصله سقف کاذب با سقف اصلی کم است، جهت اتصال زیر سازی سقف کاذب به سقف اصلی استفاده میشه.
  • در این مرحله سطوح کناف سقف را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار تمیز می کنیم تا برای رنگ آمیزی آماده شود و بتوانید رنگ کناف سقف خود را بدون هیچ نقص اجرا نمایید.
  • و با توجه به ضوابط آیین نامه ای به هیچ وجه نباید در اجرای دیوار کناف یا کناف سقف استفاده شود.
  • کناف سقف بر اساس نوع دسته بندی به دو نوع ساده و متحرک تقسیم می شود که بر اساس سلیقه افراد و نوع دکوراسیون داخلی بهترین نوع آن را متقاضیان انتخاب می کنند.
  • علاوه بر موارد ذکر شده مقاومت در برابر زلزله و سبک بودن، از دیگر مزایای آن است که در ایران طرفداران زیادی دارد.
  • پانل MR کناف در برابر رطوبت مقاوم است و همچنین قیمت آن برای استفاده در منازل کاملاً به صرفه است.

امروزه بخشی از معماری داخلی استفاده کردن از سقف کاذب می باشد. که این سقف معمولا برای پوشش دادن سقف های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص نیست اولین کسانی که از سقف کاذب استفاده کردند درباره کاربردهای آن چه اطلاعاتی داشته اند. سقف کاذب در مدت زمان کوتاهی در صنعت ساختمان به جایگاه مناسبی دست یافت و استفاده از آن در صنعت ساختمان از دغدغه های پوشش و مخفی نگه داشتن عوامل زیر سقف به حساب می آید. در این مرحله محل نصب لامپ ها و نور مخفی سقف کناف رو، به کمک ریسمان های رنگی، مرکز یابی و مشخص می کنیم.

مصالح لازم برای کناف کاری سقف

البته لازم است بدانید که کناف‌کاری فقط مختص سقف نمی‌باشد و می‌تواند روی دیوار‌ها برای عایق صوتی و حرارتی نیز کاربرد داشته باشد. حالا که با انواع کناف سقف اتاق پذیرایی و مزایا و معایب آن آشنا شدید، قبل از سفارش این نوع سقف کاذب، باید نکاتی درباره آن بدانید. کناف سقف پذیرایی مدرن را هماهنگ با دکوراسیون داخلی انجام داد. کناف سقف پذیرایی در انواع ساده، کلاسیک، مدرن، گرد، مستطیلی و مربع شکل طراحی و اجرا می‌شود. کناف سقف پذیرایی هم از نظر ظاهری و هم از نظر کیفیت برتری‌های زیادی نسبت به گچ دارد. برای نصب کناف سقف متحرک یا مشبک معمولا از تایل ها 60 در 60 سانتی متری استفاده می کنند.

معایب کناف

تایل ها هم انواع ضد رطوبت، ضد حریق، عایق صدا و مقاوم در برابر آب دارند. کناف سقف بسته به نوع آن، کاربری خاص خود را دارد و در اماکن مختلف قابل اجرا است. پس از گذشت چند سال این شرکت اقدام به ارائه نوع جدیدی از سقف کاذب پرداخت که نصبی آسان، انعطاف پذیری طرح و شکل و زیبایی ظاهری بسیاری داشت. این نوع سقف کاذب به سرعت راه خود را میان جوامع باز کرد و مورد پسند همگان واقع شد. پس از آن در بسیاری از مناطق مانند ایران از طریق نمایندگی های این شرکت، این نوع سقف عرضه شد.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر برای نقاشی ساختمان در جزیره کیش دارید، می‌توانید شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید. انتخاب سایز مناسب پروفیل‌ها بر اساس جداول استاندارد موجود و بر اساس ابعاد سقف و طول دهانه و نسبت ها و طول آویز سقف است. این پروفیل همان طور که از اسم آن پیداست به شکل U می‌باشد و به صورت شاخه های 4 متری در بازار عرضه می‌گردد.

انواع گچ برگ سقف کاذب کناف

اتاق خواب یکی از مکان هایی است که فضای آن، می تواند بیشترین اثرگذاری بر روحیه و آرامش شما داشته باشد. بنابراین انتخاب نورپردازی و کناف سقف مناسب در این مکان نیز حائز اهمیت است. کناف یک متریال به روز می باشد و وزن سبک تری نسبت به گچ دارد. از این رو جا به جایی و اجرای آن در مکان های مختلف بسیار راحت تر انجام می شود.